Jak zmniejszyć obwód ud z mięśni?

W przeszłości profesjonalnie uprawiałam sport i mam rozbudowane nogi. Chciałabym zmniejszyć obwód ud, bo teraz gdy nie ćwiczę nie wygląda to dobrze. Jednak nie wiem jak to zrobić - jakaś dieta czy ćwiczenia? Mam 168cm i warzę 56 kg , więc nie mam dużo tłuszczu ale nogi wyglądają na duże. Proszę o pomoc w jaki sposób zmniejszyć obwód ud (zmniejszyć mięśnie)

Witam,
rozumiem dokładnie pani problem, moją radą jest dieta redukcyjna + treningi ale nie treningi siłowe tylko spalające i modelujące sylwetkę.
Dieta redukcyjna powinna być indywidaulnie pod Panią dobrana, chętnie pomogę więc w razie chęci proszę o kontakt ze mną.
Pozdrawiam,
Anna Zientalska
nr tel 666 614 666
e-mail:
anna_zientalska@op.pl
www.euforiasalon.com.pl

Zapraszam serdecznie do mojej poradni, zrobimy analizę składu ciała i sprawdzimy dokładnie jak dużo jest tych mięśni i ile ich można spalić. A jeśli będzie Pani zainteresowana ułożę dietę redukcyjną. Pozdrawiam Monika Majcher-Lipiejko Poradnia Dietetyczno-Żywieniowa SLIM Bartoszyce 505539187

Witam, trudno bez badania powiedzieć ile ma Pani tkanki tłuszczowej i jak jest ona rozłożona, nie ma diety, która spowodowałaby schudnięcie tylko partii nóg, dieta racjonalna, połączona z ćwiczeniami mogłaby przynieść oczekiwane rezultaty.

No cóż, zmniejszenie mięśni to wcale nie taka oczywista spraw. Najprościej mięśnie sie gubi w tedy, kiedy sie w ogóle z nich nie korzysta :). czyli położyć się i leżeć, a do tego stosować dietę ubogobiałkową. A na poważnie, można ćwiczyć rozciąganie, aby wysmuklić te partie nóg, i rzeczywiście zminimalizować wysiłek nóg. A do tego zastosować jakąś dietę ok. 1200-1300 kcal ze zmniejszoną ilością białka. Tylko prosze pamietac, że organizm wówczas skorzysta z tych partii mięśni, które sobie sam zażyczy.