Jak zmniejszyć sińce pod oczami?

Mam bardzo duże wory/since pod oczami ? Jaki jest najlepszy sposób żeby je chociaż trochę zmniejszyć ? Niestety są nawet widoczne kiedy nałożę makijaż , bo te worki są zaznaczone tak jakby ciemną " żyłką " .

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej, który po dokładnym obejrzeniu Pani problemu zaproponuje odpowiednio dobrany zabieg. A jest ich naprawdę sporo, natomiast bez konsultacji niemożliwe jest dokonanie właściwego wyboru.

Pozdrawiam serdecznie.