Jak zmniejszyć świąd skóry po polekowym uszkodzeniu wątroby?

Witam. Mam toksyczne, polekowe uszkodzenie wątroby. Ciężka cholestaza. Biliburina 32 mg/dl. Byłem w szpitalu. Teraz jestem pod opieką lekarza specjalisty. Bardzo proszę o pomoc. Czy jest jakiś sposób na zmniejszenie świądu? W nocy śpię tylko po poł godziny, czasem godzinę z przerwami. Aktualnie biorę Encorton i Proursan. Skóra nadal żółta i bardzo swędzi, szczególnie w noc

witam na świąd wynikający z cholestazy często stosuje się lek o nazwie cholestyramina, niestety niedostępny w Polsce, aczkolwiek można go sprowadzić, proszę to omówić z lekarzem prowadzącym