Jak znaleźć dobrego dietetyka?

Poszukuję dobrego dietetyka w Gdańsku. Proszę o przedstawienie krótkiej informacji odnośnie Państwa usług oraz ceny. Proszę również o informację czy jest możliwość stosowania Państwa diety bez suplementów przez Was polecanych, tak jak np. w naturhouse. Dziękuję za odpowiedzi

Dzień dobry,

Zapraszam do zapoznania się z ofertą poradni dietetycznej - www.dietallis.pl W swojej ofercie nie stosujemy suplementów diety, stosujemy kuracje żywieniowe oparte na naturalnych sposobach, zgodnych z założeniami IŻŻ oraz preferencjami i potrzebami pacjenta. Koszt miesięcznej kuracji dietetycznej to w grudniu 200 złotych. Cena obejmuje 2 jadłospisy 2-tygodniowe, wizyty kontrolne oraz kontakt z dietetykiem przez cały okres trwania współpracy.

Serdecznie zaprasza do kontaktu
dietetyk medyczny mgr Alicja Wałdoch

Witam,
nasze centrum nie praktykuje absolutnie żadnych suplementów diety, proponujemy tylko i wyłącznie właściwie przygotowane diety, oparte na zdrowych proporcjach. Nasza siedziba znajduje się w Redzie 15 min od obwodnicy trójmiasta. Proponuję zapoznać się z naszym centrum na stronie www.vitacentrum.eu
Sylwia Beyer-Wygońska