Jak zniwelować efekjt lejkowatej klatki piersiowej?

Mam problem z lejkowatą klatką piersiową mam 189,7cm wzrostu, waże 80,5kg. Co mam zrobić żeby zniwelować efekt głebokość skrzywienia to około 1,5 cm ale na mostku. Byłem w Zakopanem i tam odradzili mi operacje. Co zrobić

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do rehabilitanta aby wdrożyć odpowiednie ćwiczenia korekcyjne.