Jak zrozumieć wynik badania limfocytów?

Mam problem z limfocytami w morfologii. Biorąc pod uwagę tysiące jest w normie, gdyż 1,8 (1-5). Jednak w opisie procentowym jest ich zaledwie 15%, gdy zakres normy jest od 25 do 50%. Jak to jest możliwe?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro wartość bezwzględna jest w normie, rozkład procentowy nie jest aż tak istotny. Jeśli wszystkie inne wartości są w normie, nie ma powodu do niepokoju.