Jak zrzucić brzuch pozostały po porodzie?

Witam mam 21 lat i jestem 3 lata po porodzie waze 57 kg przy wzroscie 165. Cwicze dosc czesto duzo jezdze na rowerze a wogole nie moge zgubic brzucha po porodzie ciagle wygladam jakbym byla w 5 miesiacu ciazy nie wiem co juz robic pomozcie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest to łatwe. Często jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Oczywiście warto stosować dietę i regularne ćwiczenia.