Jak zrzucić kilka centymetrów w talii?

Mam 23 lata. Ważę jakieś 55 kg. Wzrostu mam 171 cm. Moim problemem nie jest waga, tylko sylwetka. Mam szczupłe nogi, ręce i twarz. Jednak moja talia i brzuch są dość sporych rozmiarów, tzn. nie jestem proporcjonalna. Dodam, iż staram się codziennie ćwiczyć. Robię brzuszki, jak jest ciepło biegam, w chłodniejsze dni jeżdżę rowerem. Jeśli chodzi o moje odżywianie, to na pewno nie spożywam mięsa. Nie bardzo przepadam za warzywami, staram się je jeść, ale zazwyczaj sięgam po białe pieczywo albo coś słodkiego. Uwielbiam produkty mączne. Chciałabym wiedzieć, co powinnam zrobić, aby schudnąć tylko w talii.

Witam!

Polecam serwis abccwiczenia.pl. Znajdzie tam Pani przykładowe ćwiczenia, porady, opisy ich wykonania i przydatności w kształtowaniu konkretnych partii ciała.

Pozdrawiam ciepło