Jak zrzucić zbędne kilogramy z ud?

Mam na imię Andżelika, mam skończone prawie 16 lat ważę ok 56 kg przy wzroście 164 cm ... Moim problemem są uda ... nie mam pojęcia co zrobić aby zrzucić zbędne kilogramy z nich.. pomocy ;D ... Ogólnie spędzam bardzo aktywnie czas , ponieważ biegam w klubie lekkoatletycznym ... jestem sprinterką .... uczęszczam na treningi około 4-6 razy w tygodniu ... Lecz nie potrafię schudnąć w udach... Co mam zrobić? jakaś dieta ? jakie ćwiczenia powinnam wykonywać ?
KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Myślę, iż powinnaś się zastanowić, czy "grube" uda nie są wynikiem rozwiniętej tkanki mięśniowej.
Chcę przez to powiedzieć, że być może wcale nie charakteryzuje Cię nadmierne otłuszczenie dolnych partii ciała, lecz po prostu masz dobrze rozwiniętą muskulaturę.
Myślę, że pomocne w kształtowaniu ud mogą być treningi polegające na bieganiu, jeździe na rowerze z niewielkim obciążeniem, w okresie zimowym - jazda na nartach lub łyżwach.
Wiele osób widzi różnicę po regularnym trenowaniu na skakance.
Trening może być podejmowany o ile jesteś całkowicie zdrowa i uzgodnisz to z rodzicami.
Przykładowe propozycje ćwiczeń, znajdziesz w serwisie www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam