Jak zwalczyć cellulit?

Jestem chłopakiem, mam 13 lat, ważę 45 kg i mam 151 cm wzrostu. Mam troszeczkę cellulitu - jak go zwalczyć?
13 LAT ponad rok temu

Witam,

Ze względu na Twój młody wiek i obecną masę ciała, dieta odchudzająca nie jest wskazana.
Jeśli jesteś zdrowy - nie ma przeciwwskazań do spędzenia lata w sposób aktywny.
Generalnie cellulit rzadko dotyczy osób płci męskiej, tym bardziej w tak młodym wieku, dlatego też polecałabym wizytę u kosmetyczki/dermatologa w celu określenia, czy rzeczywiście dotyczą Ciebie takie zmiany.
Zasady racjonalnego odżywiania znajdziesz pod linkiem:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Pozdrawiam