Jak zwalczyć moje myśli samobójcze?

Skończyć że sobą... jestem osobą która mimo wyglądu jest zamknięta w sobie odmieniec...inny nie lubię gadać,jak już to 1 na 1... uzależniony od pornografii nie cieszę się życiem szukam szczęścia gdzie indziej zawsze miałem miłość w głowie i to uznawalem za szczęście ale z biegiem lat nie udało mi się nikogo poznać i tak stałem się desperatem, który utracił częściowo słuch bo przedobrzylem z gra na pewnym instrumencie żeby się uatrakcyjnić w zasadzie na początku uciekło to do pornografii którą dawała mi jakąś satysfakcję... mam 25 lat, niby jestem bardzo młody ale już czuje się bardzo zniszczony w dodatku ludzie którzy wybijają ciągle noże w plecy, ciągle jakieś doły, myśli samobojcze co zrobic???

Dzień dobry,
Doradzałabym wizytę konsultacyjną u psychiatry oraz psychologa psychoterapeuty, gdyż leczenie kompleksowe (farmakoterapia z psychoterapią) mogłoby przynieść oczekiwane rezultaty. Pana problem jest bardzo poważny i nie może Pan zostać z nim sam. Z pewnością nie wystarczy tu jedna porada przez internet i Pana stan wymaga regularnego kontaktu ze specjalistami oraz leczenia. Ciekawi mnie to, czy ma Pan kogoś z kim może porozmawiać o swoich trudnościach, gdyż już sama rozmowa niekoniecznie z psychologiem potrafi przynieść ulgę. Doradzałabym również wychodzenie codziennie z domu między ludzi i podjęcie jakiejś regularnej aktywności fizycznej. Sądzę, że pomogłoby to trochę rozładować Pana napięcie. Mam nadzieję, że wkrótce podejmie Pan leczenie.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/

Dzień dobry.Polecam szukanie pomocy u seksuologa i psychologa. Proszę nie poddawać, wspólnie ustalicie czas terapii i jego natężenie. Nie powinien Pan zwlekać z umówieniem się na wizytę.Pozdrawiam.