Jak zwalczyć oponkę na brzuchu?

Masa ciała: 68,8 kg, wiek: 19 lat, płeć: kobieta, tryb życia: raczej siedzący, chociaż przy małym dziecku czasem trzeba się trochę nabiegać. Zamierzam ćwiczyć, gdy już wszystko będę miała opracowane, dietę i treningi, o co proszę was, bo w ogóle się na tym nie znam. Otyłość w rodzinie: tak rodzice mają nadwagę, niedużą, ale też mają swoje lata.

ponad rok temu

Witam,

Proszę o ponowne zadanie pytania z uwzględnieniem szerszego opisu Pani przypadku. Ile Pani mierzy, jak się odżywia, kiedy rodziła, jakim sposobem (siłami natury, poprzez cesarskie cięcie), ile czasu minęło od kiedy została Pani mamą?

Pozdrawiam