Jak zwalczyć swoje problemy ze spaniem?

Witam od kad urodzilam dziecko a bedzie juz ponad 4lata mam problemy ze spaniem moge to nazwac spanie z czujnosci kazdy szmer,dzwiek i budze sie potem mi ciezko zasnac.Myslalam nad tabletkami na sen ale nie wiem czy to dobry wybor czy sie od tego nie uzaleznie i bez tego to juz wgl bedzie problem zasnac a czy do lekarza isc z takim problemem ?

Szanowna Pani, zaburzenia snu najpewniej występują na tle nerwowym. Wizyta u specjalisty jest dobrym rozwiązaniem, przepisze leki wyciszające