Jak zwrócić uwagę byłej dziewczyny i sprawić, żeby była zaciekawiona?

Niedługo idę odwiedzić szkole była i tam chodzi moja była dziewczyna. Nie gadamy ze sobą jednak chciałbym wiedzieć co zrobić, jak zwrócić jej uwagę żeby gdy mnie zobaczy żeby myślała co u mnie i żeby była zaciekawiona mną. Będę z kolegą. Jak sprowokować takie myślenie. Proszę o rady co zrobić by myślała o mnie wtedy gdy mnie zobaczy w samych superlatywach. Nie piszcie że się nie da bo napewno są sposoby. Byłem dla niej dobrym chłopakiem.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Myślę, że to pytanie nie jest skierowane do lekarza.