Jak żyć po urazie czaszkowo-mózgowym?

jestem po urazie czaszkowo musgowym tzn jestem po wypadku i jak mam teraz żyć mam 23 lata i byłem tylko pasarzerem

Witam. Wszystko uzależnione jest od głębokości i rodzaju zmian powstałych po wypadku - w każdym przypadku wskazane jest jednak podjęcie odpowiedniej rehabilitacji.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem co dokładnie się stało, wiec nie mam możliwości odpowiedzi na to pytanie.