Jak żyć z chorobą psychiczną?

Zniszczono mi życie leczę się psychiatrycznie od 2013 roku, byłem śledzony,okradziony, w dodatku jestem nękany z obcych numerów ktoś się wygłupia,ale nie łamie prawa,podłożono mi nóż, miałem zielony laser w oknie, ,,fala'' od zerówki do liceum, w domu jest często napięta atmosfera,nie mogę żyć tu i teraz bo to do mnie wraca, jestem leniwy i mało samodzielny, bardzo wolno się uczę:(, mam słomiany zapał,terapia mi 3-miesięczna nie pomogła, mam ponad 30 problemów, życie jest brutalne, zdołowany 24

Dzień dobry.

Opisanego przez Pana stanu nie da się doprowadzić do względnej równowagi przy pomocy trzech miesięcy terapii, tym bardziej, że z Pana postu trudno odczytać potrzebę wyjścia z problemów. Wydaje się, że bardziej Pan je pielęgnuje, niż się nimi martwi.

Pozdrawiam.