Jaka była możliwość zapłodnienia?

Witam!
Z moim chłopakiem kochaliśmy się 21 lutego, okres dostałam 6 lutego, a cały mój cykl trwa 28-29 dni. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia, stosunkiem przerywanym, tego dnia 2 razy w krótkim odstępie czasu. Ilość spermy była duża, ponieważ rzadko dochodzi do zbliżenia między nami, a chłopak nie ma sprawnej samokontroli i mogło coś wlecieć do środka. Następnie kochaliśmy się 27 lutego także dwukrotnie, ale już pełnym stosunkiem bez przerywania. Na internecie obliczyłam, że 21 miałam dni płodne.

Proszę odpowiedzcie mi czy mogło dojść do zapłodnienia? Z góry dziękuję.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Z tego co Pani pisze, to około 21 lutego miała Pani owulację, czyli stosunek odbyty w tym dniu mógł doprowadzić do zapłodnienia. Jeżeli partner nie kontroluje wytrysku lub jeżeli nie umył się po pierwszym stosunku to niewielka ilość spermy mogła się przedostać do Pani dróg rodnych. Radzę poczekać do miesiączki, a w razie jej nie pojawienia się przeprowadzić test ciążowy.

Pozdrawiam serdecznie!