Jaką dawkę Euthyroxu podawać 72-letniej mamie?

Moja mama lat 72 jest po usunięciu całkowitym tarczycy w 2016r. Ponadto ma zdiagnozowaną chorobę parkinsona oraz jest po operacji guza brodawki Vatera. W szpitalu w październiku 2018 tsh wynosił 0,115 a ft 4 - 9,31, zalecili mamie Euthyrox N88 1x1, teraz (styczeń br.) tsh wynosi 6,5. A jeszcze wcześniej mama brała Euthyrox 100.Nie wiem jaką dawkę mam podawać i proszę o konsultację, gdyż wizyta u lekarza prowadzącego na chwilę obecną jest niemożliwa.

Szanowna Pani,
jeżeli wizyta u lekarza prowadzącego jest niemożliwa to najlepiej będzie jak udadzą się Panie do lekarza pierwszego kontaktu, który również może pomóc ustawić odpowiednią dawkę leku.