Jaką dawkę leku Euthyrox powinnam zażywać?

Chcialam prosic o konsultacje lekarza endokrynologa poniewaz mam niedoczynnosc tarczycy moj wynik tsh to 14,445 to bardzo duzo gdzie norma wynosi 4200 nie wiem jakie dawki euthyroxu mam brac aby wyrownac ten wynik mam w domu euthyrox 75 I 100 oraz 125 prosze o szybka odpowiedz

Szanowna Pani, nie ustalamy leczenia poprzez portal. Proszę udać się do lekarza prowadzącego. Serdecznie pozdrawiam