Jaka dieta jest najlepsza?

Czy stosując dietę "odchudzanie na zawołanie" + tabletki chrom + zwiększenie aktywności fizycznej będą rezultaty? Jak trzymać się diety nie mając silnej woli? ;(

Witam,
Nie wierzyłabym w chwyty marketingowe, a racjonalną dietę odchudzającą.
Chrom wywiera pozytywny wpływ na gospodarkę węglowodanową.
Reguluje on stężenie glukozy we krwi, zapobiegając jej wahaniom, a co za tym idzie - napadom głodu (przede wszystkim na produkty węglowodanowe, słodkie). Chrom nie odchudza sam w sobie.
Pozwala na lepszą kontrolę łaknienia.
Przyjmowanie chromu nie zwalnia ze stosowania diety odchudzającej i podejmowania aktywności fizycznej.
Dieta i ćwiczenia na pewno przyniosą efekty.
Minimum ćwiczeń to 30 minut - po takim czasie zaczyna być spalana tkanka tłuszczowa.
Pozdrawiam