Jaką dietę mógłbym zastosować, aby trochę schudnąć?

Witam! Mam na imię Bartek i mam 21 lat, mierzę 181cm wzrostu i ważę 101 kg. Jak się odżywiać , jaką dietę polecacie bym mógł schudnąć 20kg w 3 miesiace. Dziękuję za odpowiedź. :)

Witam
nie ma zdrowej możliwości, żeby schudnąć 20 kg w 3 miesiące :) Zalecane i bezpieczne tempo spadku masy ciała to ok. 0,5-1kg/tygodniowo. Na pewno proszę nie stosować różnych restrykcyjnych i wyniszczających, modnych diet, obiecujących takie niesamowite efekty. Na dłuższą metę nie ma to żadnego sensu i na pewno nie jest zdrowe. Przede wszystkim zdrowa, zbilansowana dieta, dobrana do Pana zapotrzebowania. Jeśli potrzebuje Pan pomocy, jak ją skomponować - zapraszam serdecznie - www.dietetykkatarzynapekala.pl.