Jaką dietę powinnam stosować, aby się nie głodzić?

Ana. Mam 20 lat i 165 cm wzrostu ważę ok 67 kg? Chciałabym się dowiedzieć jak najszybciej mogę zrzucić parę kg aby się nie głodzić?

Witam,

Jak już pisałam w poprzedniej odpowiedzi na Pani pytanie, ma Pani prawidłową masę ciała.

Jeśli pragnie Pani schudnąć kilka kilogramów, konieczna będzie rezygnacja z żywności typu fast-food, słodyczy, cukru.

Zamiast kolorowych napojów gazowanych polecam picie wody niegazowanej, herbaty zielonej, czerwonej, czarnej.

Soki owocowe dobrze jest rozcieńczać wodą.

Korzystne będzie zrezygnowanie ze słodzenia herbaty.

Zupy nie powinny być zabielane.

Należy zrezygnować z tłustych sosów.

Dobrym pomysłem mogą być sałatki i surówki.

Należy jednak wystrzegać się dużych ilości kalorycznych dodatków: awokado, grzanek, sosów, orzechów. Trzeba pamiętać o umiarze.

Kalorycznym dodatkiem będzie również majonez, stąd nie polecam jego dodawania.

W ramach przekąsek można jeść sałatki owocowe z dodatkiem jogurtu naturalnego, musy owocowe, koktajle na bazie odtłuszczonego mleka/kefiru/maślanki i owoców, jogurty, owoce, warzywa, batony zbożowe.

Proszę zajrzeć na: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=5&lang=pl#g

Pozdrawiam