Jaką dietę stosować przy takich wynikach?

Proszę o konkretne zalecenia (do mojego przypadku - nie odsyłać do "podobnych pytań na forum") dotyczące diety przy takich (hipoglikemia po posiłu) wynikach badań: KRZYWA CUKROWA: na czczo 69mg%; po 1h 84,6mg%; po 2h 80,7mg%. KRZYWA INSULINOWA: na czczo 6,5; po 1h 32,3; po 2h 24,2.

Zalecenia dietetyczne to przede wszystkim unikanie dieta węglowodanów prostych, posiłki mieszane (zawierajace węglowodany, białko i tłuszcze),
częste spożywanie niewielkich posiłków w ciągu dnia, unikanie alkoholu, soków, słodkich napojów oraz wskazane jest dodawanie błonnika do posiłków. Pozdrawiam.