Jaką ilość graftów należy przeszczepić, aby pokryć całą głowę włosami?

Witam. Chciałem zapytać jaka ilość włosów/graftów należy przeszczepić aby pokryć całą głowe włosami i aby wyglądały one w miarę gęsto. Ile włowów otrzmamy z 1000 graftów z potylicy.

Małgorzata Panek

Ilość włosów potrzebna do pokrycia głowy zależy od powierzchni jaką należy pokryć oraz gęstości posiadanych włosów . Lekarz zajmujący się przeszczepem włosów po zbadaniu Pana będzie mógł podać konkretną ilość potrzebną w Pana przypadku.
Pozdrawiam