Jaką ilość pożywienia powinno jeść dziecko 10-miesięczne?

Moja 10miesieczna corka,na tle innych dzieci nigdy nie jadla dużych porcji posilkow.Przybierala prawidlowo-wazy 9kg i mierzy 73cm.Wczesniej zjadała ok120ml mleka 6razy dziennie.Od roszerzenia diety mam wrażenie że je coraz to mniej.Teraz np rano o 9 kaszka manna z łyżeczki 150ml,o 12 mleko 100-120ml,o 14 obiadek 190g,o 17 mleko 100-120ml,o 20 kaszka zbożowa z łyżeczki 150ml.Jeszcze pila w nocy raz mleko ale od tyg nie chce -max 20ml lub wcale.Co Państwo o tym mysla?Martwię się że za mało zjada.

Dobry wieczór,
miarą dobrze zbilansowanej diety jest prawidłowy przyrost masy ciała dziecka. Masa ciała Córeczki jest prawidłowa. Odpowiednia jest również ilość spożywanych posiłków. Warto byłoby jednak pomyśleć o urozmaiceniu diety dziecka. Zachęcam do lektury informacji zawartych na stronach BebiKlubu i 1000dni.