Jaka jest interakcja pomiędzy Izotekiem i witaminą C?

Witam, mam pytanie odnośnie zażywania izoteku, a dokładnie o interakcje z tym lekiem. Czy mogę równocześnie zażywać lek na stawy piascledine oraz suplementy np witaminę C 1000 Plus z dziką różą

Lek. Paweł Szadkowski

W charakterystyce produktu leczniczego nie ma opisywanych interakcji pomiedzy tymi preparatami. Nie jest jedynie zalecana suplementacja wit.A w trakcie stosowania izotecu.