Jaka jest interpretacja angioTK?

Witam, Proszę o interpretację wyniku angio TK. Struktury mózgu bez uchwytnych zmian ogniskowych. Przestrzenie płynowe zachowane prawidłowo. Struktury środkowe nieprzemieszczone. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony. W miejscu odejścia ACoA stożkowate uwypuklenia szer. do 1,2mm i głębokości do 1,5mm – lejki Saltzmana. Tętnice mózgowe w badaniu bez uchwytnych zmian. Obecności tętniaka lub malformacji naczyniowej w wykonanym badaniu angio-TK nie wykazano. Tętnice szyjne i kręgowe w obszarze w

Obraz angio Tk raczej wskazuje na wariant anatomiczny czyli wrodzony i wymaga okresowego powtarzania badania, pozdrawiam