Jaka jest interpretacja wyników chromograniny?

Dzień Państwu,  miałbym ogromną prośbę w celu interpretacji wyników chromograniny A, Kortyzolu i przeciwciał przeciwko Peroksydazie tarczycowej, są one następujące: Chromogranina A - 36,29 ng/ml Kortyzol-  443,8 nmol/l   o ósmej rano przeciwciała przeciwko Peroksydazie tarczycowej- 6,9 lU/ml Z góry dziękuję bardzo za pomoc i Pozdawiam. Marcin

Lek. Paweł Szadkowski

Poziom Chromograniny A wydaje się być za wysoki, ale nie podał Pan norm danego laboratorium.
Poziom kortyzolu jest w normie.
Ilość p/ciał p/peroksydazie również w porządku