Jaka jest interpretacja wyników tsh i przeciwciał?

Bardzo proszę o interpretację moich wyników. Mam 37 lat i brak okresu od ponad roku. TSH 2,2300 FT4 1,24 ANTY-TPO <9 FSH 74,70 ESTRADIOL <5,0

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani jednostek, ale wyniki te mogą sugerować, że jajniki nie pracują prawidłowo (niski estradiol, wtórnie do tego wysoki FSH). Poziom TSH jest w normie, ale FT4 dość niska. Anty TPO w normie. Proszę udać się z wynikami do lekarza prowadzącego.