Jaka jest norma CRP u niemowlęcia?

Witam. Czy przy badaniu CRP u 4 miesiecznego dziecka Norma wynosi <0,50 a dziecko ma 1,24 mg/dl oznacza to że jest powiekszone i jest infekcja?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani z jakiego powodu wykonywała badania laboratoryjne niemowlęciu. Jeśli dziecko ma niepokojące objawy, należy udać się do lekarza pediatry w celu zbadania. Nie podała też Pani, jak wyglądają pozostałe wyniki, a wszystkie parametry należy oceniać łącznie.