Jaka jest przyczyna bólu stawów u 34-latki?

Witam, jestem kobietą w wieku 34 lat, bola mnie praktycznie wszystkie stawy poza łokciowymi i kostkami u nóg. Rano bardzo cieżko wstać mi z łóżka. Ze zrobionych badań wynika że czynnik reumatoidalny RF jest dodatni (odczyn lateksowy 16IU/ml), OB 18mm/1h a CRP 5,4 mg/L. Proszę o analizę i podpowiedz co to może być za choroba, ponieważ ból i opuchlizna stawów jest nie do zniesienia. Pozdrawiam.

Szanowna Pani, możliwe że jest to choroba reumatyczna, proszę udać się do reumatologa