Jaka jest przyczyna braku ciąży u 36-latki?

Dzień dobry... Zacznę od tego że nie mogę zajść w ciążę od roku... Mam miesiączkę średnio co 31 dni i trwa 4 dni... W pierwsza ciążę zaszlam bez problemu...Marzę o drugim dziecku a mam już 36 lat... Czy źle obliczam dni płodne.. Już nie wiem sama...

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udać się do ginekologa - specjalisty ginekologii endokrynologicznej. Pozdrawiam.