Jaka jest przyczyna moich bolących piersi i braku miesiączki?

Witam Po alkoholu zdarzyło się i miałam seks (bez wytrysku) , mimo to wzięłam tabletkę "po" tydzień później dostałam krwawienia . Od tamtej pory nie mam krwawienia a to jest już 40 dni. Tydzień po przyjęciu tabletki miałam seks również partner nie miał wytrysku . Zrobiłam 6 testów ciążowych wyszły negatywne . Przy czym mam strasznie obolałe piersi i zachwiania nastroju . Jaka jest przyczyna moich bolących piersi i braku miesiączki ? Dziękuję.

szanowna Pani, przez internet nie da się określić przyczyny Pani stanu, proponuję udać się do ginekologa