Jaka jest przyczyna ucisku pod prawym żebrem?

WITAM ,od pewnego czasu mam ucisk pod prawym żebrem uczucie jakbym miała kamień i straszna nadkwasota wykonałam 2 razy usg brzucha, które nic nie wykazało ,wykonałam próby wątrobowe są w normie ,bad.krwi na helicobacter pylori wynik 0,30, w końcu zrobiłam test z kału na helicobacter pylori wynik jest pozytywny ,zostałam przeleczona antybiotykami przez 10 dni ,ucisk jeszcze występuje nie zawsze ale się pojawia co dalej mam robić

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym zgłoszenie się do chirurga oraz wykonanie TK jamy brzusznej.