Jaka jest przyczyna zaburzeń czucia w opuszkach palców?

Witam. Miałem operację kręgosłupa na odcinku s1 do l5 stabilizacja i nowe dyski z uciskiem na rdzeń w trakcie operacji okazało się że mam krwiak i zamiast 3 godzin operacja trwała 6 godzin po operacji drentwieje mi prawa noga o kolana do stopy i w lewej ręce mam miejszę czucie w opuzkach minęło już 32 dni od operacji.Czy to jest normalne co robić byłem u lekarza i przepisał tylko leki ale to nic nie pomaga

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z neurochirurgiem w ośrodku, w którym był Pan operowany. Pozdrawiam.