Jaka jest przyczyna zaczerwienienia prącia?

Miałem objawy zaczerwienienia prącia i wysypki, brałem tydzień flucofast nie pomogło, dermatolog przepisał mi 5 dni x 5 razy dziennie hascovir 200mg 30 dni x 2 razy dziennie hascovir 400mg po 14 dniach przerwałem kurację na jedeń dzień (ze względu że piłem alkohol) i obajwy powróciły od razu , zastanawiam się czy jest sens dalej brać ten lek skoro po 2 tygodniach brania , po jednym dniu odstawienia wróciły objawy.

Szanowny Panie, nie jestem w stanie pomóc z poziomu portalu, proszę kontynuować współpracę z dermatologiem