Jaka jest przyczyna zawrotów głowy u 21-latki?

Witam od kilku lat mam zawroty głowy. Wszystkie badania, które przeszłam są w normie. Na RTG szyjnym wyszło zniesienie lordozy nieznaczna kyfoza na wysokości środkowych kręgów. W badaniach krwi podwyższone RDW-CV, LIMFOCYTY, P-LCR. Natomiast zaniżone NEUTROFILE, MCH, MCHC. O czym może to świadczyć ?

Niestety ciężko ocenić Pani stan z poziomu portalu. Potrzeba badania, większej ilości informacji o Pani stanie zdrowia i znajomosci wyników innych badań dodatkowych. Proponuję wizytę u specjalisty z dziedziny neurologii. Pozdrawiam.