Jaka jest różnica pomiędzy DDA a DDD?

Witam Jaka jest różnica pomiędzy DDA a DDD ? Czy DDD/DDA po alkoholu zaczynają być "normalni" w sensie zaczynają odczuwać uczucia ? oraz potrafią cieszyć się życiem ? Pytam bo ciągle zadaję sobie pytanie dla czego jestem taki (no właśnie jaki ?). Próbuję, szarpię sie sam ze sobą, często przyjmuję różne charaktery może tak bedzie dobrze itd i czasami jest nadzieja Ale po jakimś czasie wszystko wraca i tylko alkohol daję mi chwilę chyba szczęścia bo tak naprawdę nie wiem co to jest (chyba).

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do psychoterapeuty, który pomoże się Panu uporać z problemem.
Pozdrawiam

Dzień dobry,

Skrót DDA/DDD - nie są określeniami stosowanymi przez profesjonalistów, a przynajmniej nie powinny być. Taka "etykietka" tak na prawdę mówi tylko, że ktoś wychował się w rodzinie z problemem alkoholowym(rodzinie dysfunkcyjnej) - i tyle tylko. Jedni są zdrowi, a inni mają różne trudności. A żeby wiedzieć co konkretnie dolega Panu, to namawiam na osobistą wizytę u psychiatry / psychoterapeuty (np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego).