Jaka jest szansa na prawidłowy rozwój wczesnej ciąży?

Witam. Ostatnia miesiączkę miałam 28.04.2019 dodam, że cykle mam bardzo nieregularne. Dlatego nie sugeruje się miesiączka w wyliczeniu tyg ciąży. Test ciążowy zrobiony 19.06.18 pokazał dwie kreski. W piątek 21.06 robiłam badanie krwi i wyszło 58.5 bhcg, na wizycie u lekarza na usg nic nie było widać,kazano mi powtórzyć badanie 26.06 i wynik wyszedł 178.2 bhcg na usg nadal nic nie widac. Po przeczytaniu wielu opinii na forach wiem że poziom bhcg rośnie zbyt wolno ok 55% na 48h gdzie prawidłowo powinno być ponad 66%. Jakie są szanse że będzie w porządku?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Rzeczywiście stopień narastania poziomu bHCG jest niski. Proszę skonsultować się z ginekologiem.