Jaka jest szansa na wyleczenie nowotworu ucha?

Witam u mojego taty zdiagnozowano Nowotwor o nieznanym lub niepewnym charakterze ucha srodkowego,ukladu oddechowego i klatki piersiowej-krtań Moj tata ma od okolo 1,5 roku mocna chrypke i teraz ma coraz wieksze problemy z mowa czasem ciezko tate zrozumiec .Moje pytanie brzmi co oznacza ta diagnoza mojego taty ? Czy to sa przezuty ? Jakie sa szanse na powrot do zdrowia ?dziekuje za pomoc pozdrawiam

Szanowna Pani nie mogę się wypowiedzieć na podstawie przedstawionego opisu, proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym