Jaka jest szansa na zapłodnienie u osoby uprawiającej seks w dni płodne?

Seks przez 7 dni w dni płodne, jaka szansa na ciąże? Oczywiście bez zabezpieczenia

Lek. Paweł Szadkowski

Jest to bardzo zmienne i nie można dokładnie określić prawdopodobieństwa. Generalnie ilość stosunków większa niż 1x na 1-2 dni zmniejsza ilość plemników w ejakulacie i obniża szansę zapłodnienia.