Jaka jest szansa, że mogę być w ciąży po tym zbliżeniu?

Biorę tabletki antykoncepcyjne vines od ponad miesiąca dzisiaj biorę 8 tabletkę z drugiego opakowanie biorę je o 21 kilka razy się zdarzyło że wzięłam ją 15 min przed lub po 21. Wczoraj podczas zbliżenia z chłopakiem pękła prezerwatywa ale było to jeszcze bez wytrysku odrazu poczuł ja tak samo i wyjął poszłam się dokładnie wykąpać i wypłukać wiadome miejsce , jakoś po godzinie stwierdziliśmy że mamy niedosyt i zrobiliśmy to 2 raz i jakoś po 5 min pękła znowu bez wytrysku oczywiście odrazu wyjął i poszłam się wykąpać Teraz najważniejsze pytanie jaka jest szansa że mogę być w ciąży panicznie się tego boję i nie ma minuty żebym o tym nie myślała. Dzisiaj mam 9 dzień cyklu i trochę boli mnie podbrzusze od 2 dni ale to ponoć normalne w 2 miesiącu antykoncepcji jako skutek uboczny więc chyba dni płodne to nie są...

witam, nie widzę powodu do niepokoju, ryzyko jest minimalne. Wygląda na to że chłopak nie potrafi zakładać prezerwatywy