Jaka jest żywotność plemników w nasieniu?

Witam, choruję na stulejkę albo połowiczną stulejkę nie jestem pewien, moja partnerka zażywa tabletki na depresję, witaminy itp. Mieliśmy ostatnio taką sytuację, że uprawialiśmy seks z zabezpieczeniem, po około godzinie może półtorej seks oralny a pół godziny później znowu stosunek waginowy, podczas którego piękła mi prezerwatywa. Na początku poczułem, że jest bardzo mało nawilżenia i ciężko było uprawiać seks, około 5-10 sekund miałem członka w waginie. Moje pytanie brzmi czy jest szansa, że plemniki z poprzedniego stosunku przeżyły? Chciałbym również zaznaczyć, że po pierwszym stosunku myłem członka wodą z mydłem, a potem był naśliniony.

Lek. Paweł Szadkowski

Istnieje prawdopodobieństwo, że plemniki zachowały swoją żywotność.