Jaka mogła być przyczyna poronienia u 22-latki?

Czy to mozliwe ze jedzac duzo slodyczy , w tym czekolady i mcdonalda , czy mozliwe ze przez to poronilam ? To bardzo wczesna ciaza , wiedzialam ze to mi nie sluzy ale nie moglam sie powstrzymac , a mialam skurcze wczesniej to i tak jadlam , kawe podczas tych skurczy tez zdarzylo mi sie wypic , czy jest mozliwe ze przez to poronilam ?

Szanowna Pani, ciężko stwierdzić, ale nie sądzę aby taka dieta miała być przyczyną poronienia. Swoją drogą proszę pamiętać że prawidłowa dieta jest niezbędna w czasie ciąży