Jaka mogła być przyczyna tego ucisku w klatce piersiowej?

Witam. Wczoraj na wakacjacg poczułem mocny uciskajacy bol w klatce piersiowej Ok 2 cm od mostka oraz oblały mnie zimne poty oraz po chwili poczułem dretwienie lewej ręki. Calosc trwala ok 5 minut . Dwa tygodnie temu miałem ekg i echo serca po którym kardiolog powiedział że wszystko jest wzorcowo. Czy mógł być to zawal czy stan przedzawałowy?

Witam, kardiolog wykluczył problem z układem krążenia dla Pana pewności wskazanie do wykonania holter 48 godziny jeśli i w tym przypadku będzie wszystko dobrze to wymagana diagnostyka kręgosłupa a najważniejsza w tym wszystkim jest wizyta u lekarza który wykona dokładny wywiad oraz badanie fizykalne po którym oceni stan zdrowia oraz zleci odpowiednią diagnostykę lub konsultacje odpowiedniego specjalisty.

Pozdrawiam