Jaka mogła być prżyczyna zasłabnięcia?

Witam ,dzisiaj zasłabłam w pracy miałam silne zawroty głowy kołatanie serca i ból głowy w okolicy skroniowej jak i na potylicy A do tego silny światłowstręt oraz wysokie tętno.W szpitalu zostaly wykonane badania z krwii oraz ekg.Wyszło podejrzenie cukrzycy poziom cukru po 2 godzinach wynosił 126mg/dl i mimo że nie spojżałam alkoholu on też się pojawił .Co jest tego przyczyną bo lekarz nie udzielił mi odp na to pytanie.

Szanowny Panie, nie jestem Pana lekarzem prowadzącym więc niestety nie znam odpowiedzi