Jaka może być przyczyna bólu kręgosłupa?

Spłycenie fizjologiczne lordozy lędźwiowej. Niewielka rotacja osiowa kręgosłupa L. Poza tym odcinek L/S kręgosłupa rtg zmian nie wykazuje. Wysokość trzonów kregowych , tarcz międzykregowych i morfologia stawów krzyżówo-biodrowych niezmieniona. Mam bole kręgosłupa co dzien rano tak ze nie da sie spać. Gdy wstane po godzinie przechodzi bol calkowicie jedynie w pracy. Gdy siedzę w domu bol jest ale niewielki. Jaka może byc przyczyna i czy mozna pracować fizycznie przy takich objawach?

Lek. Paweł Szadkowski

Na pana miejscu skonsultowałbym się z lekarzem reumatologiem i/lub neurologiem. Konieczne jest poszerzenie wywiadu odnośnie do pana dolegliwości i dokładna ocena kliniczna.