Jaka może być przyczyna bólu zęba zaraz po leczeniu?

Witam. Właśnie wróciłem od dentysty i miałem plombowaną górą czwórkę. Od czasu zabiegu mam co chwilę pulsujący, mocny ból tego zęba. Podczas zabiegu bolało szczególnie gdy dentysta uzupełniał mi zęba. Jak długo taki ból będzie trwał ? Pozdrawiam

Magdalena Szpala

Być może wystąpiła u Pana nadwrażliwość pozabiegowa, występuję ona najczęściej w czasie nagryzania. Może trwać 2-3tyg.
Jeśli ból występuję bez uchwytnej przyczyny należy zgłosić się do stomatologa.