Jaka może być przyczyna dolegliwości?

Witam mam 26 lat od 5 miesięcy bardzo źle się czuję. Robiłem wszystkie badania i wszystko jest niby ok. Kiedy idę do lekarza rodzinnego każe iść mi do psychiatry i tak na odwrót. Moje objawy to : Uczucie ucisku w gardle i nie tylko Uczucie ucisku w zatokach Nagłe osłabienie po zjedzeniu posiłku Uczucie odciecia w okolicach brzusznych Zaparcia Nagły brak tchu i uczucie duszenia. Lekarz rodzinny zapisał mi lek cloranxen po którym raz czuję się lepiej a raz nie. Czy to nerwica, cukrzyca, rak?

Lek. Paweł Szadkowski

Podane objawy wskazują na to, że zaburzenia mają prawdopodobnie tło psychogenne. Zamiast tego leku lepiej udać się do lekarz psychiatry, który przepisze coś, co zadziała długotrwale, np. lek z grupy SSRI. Lek Cloranxen jest lekiem, który powinien być stosowany ostrożne, ze względu na silne działanie i ryzyko uzależnienia.