Jaka może być przyczyna nagłej utraty wzwodu?

Witam, z dnia na dzień pojawił się problem z penisem. Mianowicie rano uprawialem normalnie sex ze swoją kobieta, a wieczorem zaczął się problem. Brak wzwodu i przy kobiecie i przy filmach, zero podniecenia. Do tego raz mam parcie na mocz a raz nie mogę się wyproznic o czym świadczy brak porannych wzwodow i praktycznie brak oddawania moczu po nocy. Do tego mam delikatne kłucie z lewej strony zoledzia na górze. Co może mi dolegac. Wszystko stalo się z dnia na dzień.

Witam,
Proszę szukać pomocy na konsultacji u lekarza urologa. Nagłe pojawienie się dolegliwości może sugerować podłoże medyczne.